Najbardziej trwały manicure – paznokcie tytanowe

15. Listopad 2016 Bez kategorii 0

Piękne i zadbane dłonie to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Ze względu na częsty kontakt z rozmaitymi substancjami chemicznymi, jak na przykład proszek do czyszczenia powierzchni kuchennych czy płyn do mycia podłóg, dłonie narażone są na przesuszenia i pęknięcia naskórka, który nie dość że wówczas dokuczliwie piecze, to w dodatku mało estetycznie wygląda. Prawidłowa pielęgnacja dłoni i częste nawilżanie może znacznie poprawić ich kondycję. Pielęgnując skórę rąk, nie można zapominać również o paznokciach, które są równie podatne na uszkodzenia, co dłonie.

Niewłaściwa dieta oraz liczne prace domowe bardzo niekorzystnie wpływają na stan paznokci. Z powodu niedoboru witamin mogą się one rozdwajać oraz łamać, a związki chemiczne zawarte w środkach czyszczących mogą prowadzić do trwałych przebarwień płytki paznokcia. Z tego względu większość kobiet decyduje się na tipsy, czyli sztuczne paznokcie. Obecnie rynek kosmetyczny oferuje szeroką gamę możliwości, jeżeli chodzi o sztuczne paznokcie. Co jednak wybrać, aby mieć pewność, że manicure będzie się długo trzymał, a paznokcie nie będą odpadać?

Tipsy żelowe, akrylowe czy tytanowe? Spośród wymienionych największą trwałością cechują się tipsy tytanowe. Zdecydowaną zaletą manikiuru tytanowego jest to, że nie dość że utrzymuje się równie długo co manicure hybrydowy, to w dodatku o wiele mniej niszczy płytkę paznokci. Jest on bezpieczny zarówno dla paznokci, jak i dla otaczającego je naskórka. Prawidłowo wykonany manicure tytanowy powinien się utrzymywać około miesiąca, jest to jednak kwestia bardzo indywidualna. Częstotliwość wykonywania zabiegu zależy bowiem od tempa wzrostu paznokci u każdej kobiety.

Manicure [https://pl.wikipedia.org/wiki/Manicure] tytanowy jest na tyle prosty w wykonaniu, że przy odrobinie doświadczenia każda kobieta jest w stanie zrobić go w domowym zaciszu. Aby jednak mieć pewność, że paznokcie będą miały idealny kształt, lepszym pomysłem jest umówienie się na wizytę u doświadczonej kosmetyczki. Salon kosmetyczny oferujący manicure tytanowy można bez problemu znaleźć w każdym większym mieście.

W samej Częstochowie jest kilkanaście takich punktów [tutaj szczegóły: https://swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html]. Przed umówieniem się na wizytę warto wcześniej porównać opinie o poszczególnych kosmetyczkach i sprawdzić w internecie ceny – w zależności od wybranego gabinetu mogą się one od siebie bardzo różnić. Pełną listę miejsc, w których można wykonać manicure tytanowy można znaleźć na stronach internetowych po wpisaniu w wyszukiwarkę zapytania “kosmetyczka Częstochowa”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>